Sektörler
Yeni Firmalar
İstatistik
Firma :
36317
İlan :
266
Haber / Makale :
71
Site :
5003
Resim :
48
Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.sektorler.tv Sitesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.sektorler.tv Sitesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden Sitemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.sektorler.tv Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...Son Eklenen 25 Firma

Tercüme - 2015-03-18 14:03:15
tercüme odası , türkiye’de tüm İllerde profesyonel tercüme hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. müşterimize hizmet verirken tercüme odası personeli olarak kendimizi , müşterimizin bir Çalışanı gibi görürüz. İngilizce , almanca ve frans.

hediyelik Ürünler , hediyelik eşyalar , İlginç Ürünler , İlginç hediyeler , kadın İç giyim , en ucuz manyetik takılar , en ucuz kadın İçi giyim , bayan İç Çamaşırı , manyetik takılar , dekoratif Ürünler , sağlık Ürünleri , kozemtik Ürünler.

Testo Kamera - 2015-02-28 16:02:09
1997 yılından başlayarak her yıl artan bir grafikle satış rakamlarını yukarılara taşımıştır.bunun doğal sonucu olarak sentez mühendislik İsmi daha fazla duyulmaya başlanmıştır .

prensiplerimiz ve Çalışmalarımız ankara evden eve , firmamız , ankara taşımacılık , ankara nakliye , hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize Şehir İçinde , Çankaya evden eve nakliyat , eryaman nakliyat , Şehir İçi nakliyat , dikmen evden .

Medya Reklam - 2015-02-21 23:02:59
açıklama: orkun ozan medya hizmetleri a.ş , yaratıcılığa güvenen , İlkeli ve İstikrarlı Çalışmanın güç kazandırdığına İnanan tam hizmet ajansıd .

Evde Fıtness - 2015-02-21 23:02:58
açıklama: spor ayakkabı , spor giyim , spor aletleri , spor malzemeleri ve dünya markalarını ayağınıza kadar getirme İmkanı sunan , spor alış veriş sitesi. .

Termal Kameralar - 2015-02-14 17:02:21
sentez optik elektronik ve endüstriyel cihazlar müh. tic. ltd. Şirketi İle 1997 yılında Çalışma hayatına başlayan Şirketimiz , Öncelikle termal kamera , hassas laboratuvar terazileri ve nem tayin cihazları konusunda alanında lider olan flır ,.

pelikan oto ve filo kiralama 81 İlde 500`den fazla aracımız İle 1993`ten bugüne en uygun fiyat , en İyi hizmet! 39 tl`den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz... 7/24 İrtibat: +90 542 323 73 23.

İçerenköy Bilgisayar Servisi - 2015-02-03 16:02:22
İçerenköy bilgisayar teknik servisi tamiri web tasarımı toner dolum satış adsl modem kurulumu laptop tamiri tablet İpad tamiri kurumsal bakım anlaşması.

her cins mermer taşlarının taş ocaklarından çıkarılması ile iç ve dış piyasalara ham , yarı mamul ve işlenmiş olarak gerek plaka halinde , gerekse inşaata montaj olarak satımı , .

bankacılık işlemleri
sektor: sektörel kobİ
kategori: kamu kurumları
kuruluş tarihi: 19 aralık 2005 , pazartesi
yetkili ve ortak: erdal kamuran altunyurt - -.

korogluweb İnternet hizmetleri | irc hosting , web hosting , reseller , web tasarım , radyo hosting.

İzmir havaalanı araç kiralama.havalimanında araç kiralama yardımcınız.rezervasyon yapınız.izmir havalimanı.her saat rezervasyon alıyoruz.arayın aracınızı kiralayın..0232=251 1 1001=izmir.

her türlü resmi ve hususi taahhüt ve müteahhitlik mümessillikproje fenni mesuliliyet dahili ticaret ithalat ihracat ve her türlü inşaat malzemesi alım ve satımı.
sektor: alışveriş
kategori: İnşaat-yapı malzemeleri
kuruluş tari.

-
sektor: alışveriş
kategori: gıda
kuruluş tarihi: 26 ekim 2010 , salı
yetkili ve ortak: - - -.

konkasör tesisleri ve kırma eleme tesislerinde meydana gelen tozun engellenmesi İçin yapılan toz İndirgeme sistemi , bant kapama konusunda oluşabilecek İhtiyaçlarda\r\nsiz m Üşterilerimize hizmet vermekteyiz.

inşaat taahhüt işleri yapmak , resmi ve özel inşaatlar yapmak.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler ,
sektor: alışveriş
kategori: İnşaat-yapı malzemeleri
kuruluş tarihi: 28 ar.

tıbbi uzmanlık dallarında hizmet veren hastane , klinik , poliklinik , dispanser , teşhis ve tedavi kurumu sağlık kontrol merkezi diyaliz merkezleri tıbbi ta.

her türlü yapı taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arasa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. prefabrike yapı ve meske.

her tÜrlÜ İÇme ve kaynak suyu alim satimini , ambalajlama , daĞitim ve pazarlamasini yapmak. İthalat ve İhracatini yapmak. su İstasyonlari aÇmak , bununla İlgİlİ tesİsler kurm.

\r\nmaktekser İş makineleri liman vinçleri İmalat bakım ve onarım san. tic. a.Ş. , iş makineleri ve liman vinçlerine işçilik ve yedek parça konusunda kalıcı ve uygun çözümler bulmaktadır , böylece işletme.

oto vip dizayn , otomotiv sektöründe 25 yıllık bir geçmişle , vip dizayn , araç dizayn , vip araç ve deri döşeme alanlarında hizmet vermektedir. vito vip.

firmamız 1981den buyana plastk sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. plastik geri dönüşüm hatları , granül makinaları , agromel , kesme , Ön kesme ,.

summer 7 keto , summer7 , summer 7 , 7 keto , zayıflama , summer 7 keto zayıflama tabletleri , 7keto dr turgay köse .

İnşaat yapımı ve inşaat malzemeleri alım satımı
sektor: sektörel kobİ
kategori: İnşaat sektörü
kuruluş tarihi: 17 haziran 2010 , perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

 


 

Sektörel Makaleler
Sektörel Haberler
Firma Genel İlanları
Firma Haberleri
Firma Kampanyaları
Firma Ürünleri
Firma Alım İlanları
Firma Satım İlanları
Firma Takas İlanları
Firma Kiralama İlanları
Firma Bayilik İlanları
Firma İş İlanları
Firma Staj İlanları
Fuarlar